Головна

Артель ДЪЛО – натхненні історією!

Артель ДЪЛО – творча співдружніть майстрів, об’єднаних любов’ю до історії. Ми створюємо унікальні товари ручної роботи, які є копіями реальних об’єктів культурної спадщини стародавніх держав.

Inspired by History

Писемність та Книжкова Справа

Ми прагнемо до відтворення повного циклу середньовічного книжкового виробництва та письмового приладдя, використовуючи археологічні та етнографічні джерела. На сьогоднішній день ми вже можемо надати до сотні різновидів унікальної сувенірної продукції, що має практичне застосування у сьогоденні.

Ювелірна Майстерня

Ми виготовляємо широкий спектр середньовічних і етнографічних прикрас як у вигляді реплік, так і у вигляді сучасних стилізацій на історичну тематику, використовуючи натуральне каміння, скло ручної роботи та лиття.

Жіночі прикраси

Монетний Двір

Ми є єдиними в Україні виробниками реплік середньовічних монет ручного карбування Київської Русі і сусідніх держав з VIII по XV століття, використовуючи традиційний середньовічний спосіб виробництва. Зараз у продажу є півтора десятка різновидів монет з історичною довідкою та коротким описом технологічних процесів двома мовами: українською та англійською.

Текстиль, Одяг та Набивні Тканини

«Артель ДЕЛО» представляє найбільший в Україні підбір орнаментів середньовічних тканин (з історичними паспортами на кожен з них) з IX по XVI століття. Ми можемо запропонувати реконструкцію орнаментованих тканин або набитих власноруч, або віддрукованих мануфактурним способом. Ми виробляємо як реконструкцію, так і стилізацію для сучасного домашнього текстилю, історичних костюмів, головних уборів. Нашими силами проводиться крій, пошиття та декор середньовічної одягу з використанням набивних тканин, ручної та машинної вишивок, карбованими і штампованими нашивними бляшками з натуральним камінням і скляними вставками ручної роботи.

Shopping Cart