Участь у ХІІ-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Археологія & Фортифікація України»

Дякуємо всім учасникам ХІІ-тої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Археологія & Фортифікація України» за активну участь та підтримку!
Цього року конференція пройшла у змішаному форматі, частина учасників прибула до нашого міста, а частина виступали та слідкували за виступами через Зум. Заявки на участь подали 67 науковців з 21 міста та містечок України (Харків, Хмельницький, Київ, Переяслав, Хотин, Ужгород, Вінниця, Дунаївці, Чемерівці, Львів, Чигирин, Черкаси, Дніпро, Путивль, Борщів, Чернівці, Тернопіль, Межибіж, Батурин, Маліївці, Камянець-Подільський) та з Угорщини. Всі мали можливість ввечері насолодитись спілкуванням та поділитись враженнями під час фуршету.
Паралельно діяла виставка знахідок з останнього польового сезону 2021 року: експонати з трипільського поселення с. Голосків; давньоруського городища Кармалюкової гори та знахідки з Камянця-Подільського.
За результатами конференції буде випущено збірник наукових праць. Нагадуємо, що до 10 листопада приймаємо статті для збірника. Попередні 11 збірників ви можете завантажити на сайті музею. http://muzeum.in.ua/naukovyi-rozdil.html
Shopping Cart